Puma Platform Premium Logo Wn s Puma Black-Puma Team Gold Dámské Černá

2890 

DO OBCHODU

Katalogové číslo: footshop-47490 Kategorie:

Puma Platform Premium Logo Wn s Puma Black-Puma Team Gold Dámské Černá z populární edice sportovních a street bot. Trendy značkové boty  Puma patří mezi modely, které nadchnou originálním designem a pohodlným nošením. Edice a jednotlivé modely obuvi patří mezi poptávané módní produkty, často s limitovanou nabídkou. Pokud máte o tenisky, letní či sneakers boty zájem, zařazený e-shop je má v nabídce za cenu 2890.00 CZK. Módní, lifestylové dámské tenisky, letní a sneakers boty zařazujeme pro inspiraci a porovnání online. Bližší informace o kolekcích, slevách, platbě a dopravě, jako i možnosti koupit tenisky, letní či sneakers boty najdete v uvedeném e-shopu.

Puma Platform Premium Logo Wn s Puma Black-Puma Team Gold jenom za 2890 Kč. Značka: Puma, Barva: Černá, Dostupné velikosti: 35.5,36,37,37.5,38,38.5,39,40,40.5

Sneakers boty patří mezi oblíbené streetové boty kombinující uchvacující design spolu s komfortem při jejich nošení, přičemž prémiové edice dosahují až sběratelské hodnoty. Cenově dostupnější edice zahrnují mimo jiné i sportovní boty, žabky a pantofle. Pokud byste si mysleli, že si je lze obout pouze na jaře nebo v létě, jste na omylu. Narazit můžete na látkové a plátěné boty, jako i na kožené tenisky, které jsou ideální pro podzimní a zimní měsíce. Na výběr jsou i varianty kotníkových bot nebo nízkých a vysokých tenisek. Puma Platform Premium Logo Wn s Puma Black-Puma Team Gold Dámské Černá je jedním z takových modelů.

Porovnejte si i další modely dámských tenisek a levné dámské sneakers boty.

Další dámské tenisky a boty