Nike Wmns Air Max Deluxe Midnight Navy/ Laser Orange Dámské Modrá

5390 

DO OBCHODU

Katalogové číslo: footshop-31860 Kategorie:

Nike Wmns Air Max Deluxe Midnight Navy/ Laser Orange Dámské Různobarevný z populární edice sportovních a street bot. Trendy značkové boty  Nike patří mezi modely, které nadchnou originálním designem a pohodlným nošením. Edice a jednotlivé modely obuvi patří mezi poptávané módní produkty, často s limitovanou nabídkou. Pokud máte o tenisky, letní či sneakers boty zájem, zařazený e-shop je má v nabídce za cenu 3770.00 CZK. Módní, lifestylové dámské tenisky, letní a sneakers boty zařazujeme pro inspiraci a porovnání online. Bližší informace o kolekcích, slevách, platbě a dopravě, jako i možnosti koupit tenisky, letní či sneakers boty najdete v uvedeném e-shopu.

Nike Wmns Air Max Deluxe Midnight Navy/ Laser Orange jenom za 3770 Kč. Značka: Nike, Barva: Různobarevný, Dostupné velikosti: 36,36.5,37.5,38,40,40.5

Sneakers boty patří mezi oblíbené streetové boty kombinující uchvacující design spolu s komfortem při jejich nošení, přičemž prémiové edice dosahují až sběratelské hodnoty. Cenově dostupnější edice zahrnují mimo jiné i sportovní boty, žabky a pantofle. Pokud byste si mysleli, že si je lze obout pouze na jaře nebo v létě, jste na omylu. Narazit můžete na látkové a plátěné boty, jako i na kožené tenisky, které jsou ideální pro podzimní a zimní měsíce. Na výběr jsou i varianty kotníkových bot nebo nízkých a vysokých tenisek. Nike Wmns Air Max Deluxe Midnight Navy/ Laser Orange Dámské Různobarevný je jedním z takových modelů.

Porovnejte si i další modely dámských tenisek a levné dámské sneakers boty.

Další dámské tenisky a boty