Nike Air Vapormax Plus Wolf Grey/ White-Dark Grey-Team Orange Pánské Šedá

5390 

DO OBCHODU

Katalogové číslo: footshop-43699 Kategorie:

Nike Air Vapormax Plus Wolf Grey/ White-Dark Grey-Team Orange Pánské Šedá z populární edice sportovních a street bot. Trendy značkové boty  Nike patří mezi modely, které nadchnou originálním designem a pohodlným nošením. Edice a jednotlivé modely obuvi patří mezi poptávané módní produkty, často s limitovanou nabídkou. Pokud máte o tenisky, letní či sneakers boty zájem, zařazený e-shop je má v nabídce za cenu 5390.00 CZK. Módní, lifestylové pánské tenisky, letní a sneakers boty zařazujeme pro inspiraci a porovnání online. Bližší informace o kolekcích, slevách, platbě a dopravě, jako i možnosti koupit tenisky, letní či sneakers boty najdete v uvedeném e-shopu.

Nike Air Vapormax Plus Wolf Grey/ White-Dark Grey-Team Orange jenom za 5390 Kč. Značka: Nike, Barva: Šedá, Dostupné velikosti: 38.5,39,40,40.5,41,42,42.5,43,44,44.5,45,45.5,46,47,48.5,47.5

Streetové boty kombinují komfort při nošení a uchvacující design. Oblíbené jsou především sneakers boty, které vychází i v prémiových edicích se sběratelskou hodnotou. Cenově dostupnější edice zahrnují mimo jiné i sportovní boty (běžecké boty), žabky nebo pantofle. Vybrat si lze jarní / letní boty (plátěné, látkové), ale i podzimní / zimní boty (kožené tenisky) s různorodým zpracováním (kotníkové boty, nízké a vysoké tenisky). Nike Air Vapormax Plus Wolf Grey/ White-Dark Grey-Team Orange Pánské Šedá je jedním z takových modelů.

Porovnejte si i další modely pánských tenisek a levné pánské sneakers boty.

Další pánské tenisky a boty