adidas Deerupt Runner Ftw White/ Core Black/ Sesame Pánské Bílá

2490 

DO OBCHODU

Katalogové číslo: footshop-42875 Kategorie:

adidas Deerupt Runner Ftw White/ Core Black/ Sesame Pánské Bílá z populární edice sportovních a street bot. Trendy značkové boty  adidas Originals patří mezi modely, které nadchnou originálním designem a pohodlným nošením. Edice a jednotlivé modely obuvi patří mezi poptávané módní produkty, často s limitovanou nabídkou. Pokud máte o tenisky, letní či sneakers boty zájem, zařazený e-shop je má v nabídce za cenu 2490.00 CZK. Módní, lifestylové pánské tenisky, letní a sneakers boty zařazujeme pro inspiraci a porovnání online. Bližší informace o kolekcích, slevách, platbě a dopravě, jako i možnosti koupit tenisky, letní či sneakers boty najdete v uvedeném e-shopu.

adidas Deerupt Runner Ftw White/ Core Black/ Sesame jenom za 2490 Kč. Značka: adidas Originals, Barva: Bílá, Dostupné velikosti: 36 2/3,38 2/3,39 1/3,45 1/3,46 2/3,47 1/3,48

Streetové boty kombinují komfort při nošení a uchvacující design. Oblíbené jsou především sneakers boty, které vychází i v prémiových edicích se sběratelskou hodnotou. Cenově dostupnější edice zahrnují mimo jiné i sportovní boty (běžecké boty), žabky nebo pantofle. Vybrat si lze jarní / letní boty (plátěné, látkové), ale i podzimní / zimní boty (kožené tenisky) s různorodým zpracováním (kotníkové boty, nízké a vysoké tenisky). adidas Deerupt Runner Ftw White/ Core Black/ Sesame Pánské Bílá je jedním z takových modelů.

Porovnejte si i další modely pánských tenisek a levné pánské sneakers boty.

Další pánské tenisky a boty